На виборах у Харкові назріває скандал через масові фальсифікації

3.11.2022 в 18:08 Політика

Громадський рух «ОПОРА» заявив про масові фальсифікації на виборах мера Харкова, а кандидати наголошують на необхідності скасування результатів голосування


31 жовтня в Харкові відбулися вибори на посаду міського голови. На них переміг в.о. мера Ігор Терехов, який здобув 50,66% голосів, друге місце в Михайла Добкіна з 28,4% голосів.

Громадські спостерігачі з руху «ОПОРА» вже заявили про масові фальсифікації та вимагають визнати перемогу Терехова протиправною. Також «ОПОРА» повідомляє про погрози від членів деяких виборчих дільниць, яких пов’язують з Тереховим.

Координатор руху на Харківщині Микола Зінченко розповів, що в протоколах з низки дільниць та протоколах Новобаварської та Основ’янської районних територіальних виборчих комісій є серйозні невідповідності в голосах за кандидатів. Тому він просить визнати дії цих ТВК протиправними й оголосити повторний перерахунок голосів на 10 дільницях, а також скасувати рішення про визнання Терехова мером Харкова.

Костянтин Немічев став єдиним кандидатом від проукраїнських сил на посаду  міського голови Харкова - Національний Корпус
Костянтин Немічев, голова харківського осередку партії Національний Корпус”

Єдиний кандидат від проукраїнських сил, голова харківського Нацкорпусу Костянин Немічев, який набрав 5% (12295 голосів) повідомив, що також готовий відстоювати право на чесні вибори. У своєму телеграм-каналі він наголосив, що його команда «буде боротися за кожен голос виборців». Хоча це вже доволі високий результат, враховуючи великий відсоток мешканців міста з антипатією до націоналістів.

Шампанское в самолете, еловый лес во дворе и уха на свежем воздухе. Как  празднуют Новый Год харьковские политики, - ФОТО - UA-NEWS.in.ua
Олександр Скорик, ексдиректор м’ясокомбінату, кандидат у мери від “Європейської солідарності”


Про фальсифікації збоку команди Терехова заявляють також в Європейській Солідарності. Їх кандидат Олександр Скорик набрав 6,7% голосів. На офіційній сторінці місцевого осередку ЄС вже заявили, що не погоджуються з такими результатами та вважають їх фальсифікованими.

Аліна Мустафаєва, кандидатка від партії “Слуга народу”


А от «слуг» очікував черговий провал на міських виборах. Їх кандидат Аліна Мустафаєва набрала 3,4%. Не кращі показники й в «Партії Шарія», кандидат якої отримав 3,3% симпатій харків’ян.

На Черкащині та Херсонщині в Раду дообрали “Слуг народу”.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин