На сесії міськради у Жмеринці тітушки напали на громадян і активістів (відео)

27.2.2023 в 18:13 Суспільство

Сесія Жмеринської міської ради, де мало бути розглянуто питання про позбавлення повноважень в. о. міського голови Юрія Світлака, закінчилась масовим побиттям

Про це повідомляє Наразі.Медіа із посиланням на місцевих активістів.

Чоловіки спортивної статури під прикриттям поліції напали на громадян, які прийшли на сесію міської ради Жмеринки. В результаті більше десяти людей постраждали, в одного – проламаний череп.

Місцеві жителі хотіли прийти на засідання, де мало бути розглянуто питання про позбавлення повноважень в. о. міського голови ексрегіонала Юрія Світлака.

Проте у приміщенні міськради громадськість зустрів кордон тітушок, яких захищали поліцейські. Чоловіки спортивної статури за підтримки поліції накинулися на мітингарів, зав’язалася бійка. Активістів затягували у приміщення, жорстоко били стільцями та кийками. Тим, кого затримувала поліція, надягали кайданки і добивали на підлозі. В результаті – десяток серйозно травмованих, в однієї людини – проламаний череп.

Це вже не перший подібний випадок. Мешканці Жмеринки повідомляють, що днями стався схожий напад на намет громадської організації “Відверто про корупцію, малою правдою до великих змін”, яка проводила соціологічне опитування щодо корупції у місті. Найманці побили дівчат, зламали обладнання.

Місцеві мешканці повідомляють, що в.о. міського голови Жмеринки Юрій Світлак відомий кримінальними методами ведення справ у місті. Він регулярно залякує жителів за допомогою найнятих спортсменів.

Активісти наголошують, що “бандитські дії в.о. міського голови Жмеринки Юрія Світлака – це кримінальний злочин і неповага до місцевої громади у найгірших традиціях Партії регіонів. Світлак має піти з посади міського голови і бути притягнутим до кримінальної відповідальності“.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин