МОЗ повідомило кількість випадків захворювання коронавірусу в Україні

10.3.2023 в 12:49 · 37Переглядів Суспільство

Станом на ранок 10 березня в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19

Загалом за весь період Центр громадського здоров’я України отримав 40 підозр про захворювання на COVID-19. Про це на брифінгу щодо поширення захворювання повідомив Віктор Ляшко, повідомляє кореспондент Наразі.Медіа.

Наразі 4 зразки ще перебувають на стадії дослідження.

У світі було зареєстровано 114 219 випадків захворювання COVID-19, з них 64 147 (56,2%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 33 295 випадків у 103 країнах/територіях/регіонах.

У зв’язку із поширенням COVID-19 в світі, громадянам України рекомендується тимчасово утриматися від поїздок до країн або окремих територій держав, найбільш уражених вірусом. Зокрема до Китаю, Іспанії, північних регіонів Італії, Франції, В‘єтнаму, Республіки Корея, Японії, Ірану. Відповідні рекомендації щодо кожної з таких країн за посиланням опублікували на сайті МОЗ.

Двоє громадян України, які знаходились на борту круїзного лайнера Diamond Princess та в яких було діагностовано наявність вірусу COVID-19, продовжують перебувати в медичних закладах м. Токіо. Наразі стан наших співвітчизників задовільний. Двоє інших наших співвітчизників вже пройшли необхідний курс лікування, виписані з медзакладів та наразі перебувають в місцевих готелях.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин