Метадон у іграшках і дитячих візках до ОРДЛО: СБУ викрила контрабандистів (ФОТО)

23.3.2023 в 13:54 Суспільство

Злочина група діяла у Одеській, Дніпропетровській та Харківській областях.

Служба безпеки України заблокувала канал контрабандного переправлення наркотиків з України в ОРДЛО через територію РФ, повідомляє Наразі.Медіа з посиланням на преслужбу відомства.

Повідомляється, що під час спеоперації правоохоронці вилучили підготовлену на продаж партію метадону, вартістю 4 млн грн. А також незареєстровану зброю.

За даними слідства, лідери групи організували наркотрафік до тимчасово непідконтрольної українській владі території Донеччини. Зловмисники приховували заборонені речовини у дитячих іграшках і колясках. Потім переправляли їх своїм спільникам під виглядом побутових посилок через водіїв мікроавтобусів, які здійснюють нерегулярні пасажирські перевезення.

Наркотики вивозили до РФ через пункти пропуску “Гоптівка” Харківської області та “Мілове” на Луганщині. Вони потрапляли в ОРДЛО через тимчасово непідконтрольні ділянки держкордону. У межах контролю за вчиненням злочину співробітники СБУ задокументували дванадцять епізодів контрабанди наркотиків учасниками угруповання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліція вилучила у молодих запоріжанок серйозну партію наркотиків.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин