Мешканку Канади розбудив метеорит, котрий впав їй на подушку

13.10.2022 в 17:02 Без категорії

У канадському місті Голден метеорит розбудив вночі місцеву жительку Рут Гамільтон

Про це повідомляє агентство UPI. 

Камінь пробив дах будинку і приземлився на подушку недалеко від голови жінки.

Своєю історією Гамільтон поділилася з місцевим виданням Victoria News. Вона сказала, що спокійно спала, як раптом пролунав гучний удар, і на її обличчя посипалося будівельне сміття. Жінка встала з ліжка, включила в кімнаті світло і виявила дірку в стелі.

Гамільтон не знала, що робити, тому подзвонила в службу 911. Поки оператор ставив всілякі питання, вона відкинула дві подушки, на яких спала, і виявила між ними камінь.

До жінки додому відправили поліцейського, який припустив, що камінь викинуло в результаті будівництва, що проходить неподалік. Він подзвонив в компанію і запитав, чи не проводила вона вибухові роботи — там відповіли, що не проводили, але зате помітили вогненну кулю в небі. Поліцейський припустив, що в такому випадку в будинок канадки потрапив метеорит.

Здогад поліцейського підтвердили вчені з Університету Західного Онтаріо. “Це, безумовно, метеорит, — сказав Пітер Браун, професор кафедри фізики та астрономії. - Все в цій історії говорить про падіння метеорита — особливо той факт, що метеорит впав практично в той час, коли в небі бачили яскраву вогняну кулю”.

Браун додав, що досліджує зразок метеорита, щоб визначити його тип. Він вважає, що камінь міг прилетіти з головного поясу астероїдів Сонячної системи.

Рут Гамільтон сказала, що випадок змусив її поглянути на життя по-новому: “Можу сказати лише те, що життя безцінне, і вона може зникнути в будь-який момент, навіть якщо ви думаєте, що перебуваєте в безпеці у своєму ліжку”.

Випадок Гамільтон також перевіряють в її страховій компанії. Її співробітники намагаються з’ясувати, чи покриваються страховкою діри в даху, викликані космічним сміттям.

Раніше повідомлялося, що до Землі наближається астероїд завбільшки з піраміду Хеопса.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин