Справа Гандзюк: Болгарія видасть Україні Левіна

11.3.2023 в 14:03 Суспільство

Болгарія видасть Україні Олексія Левіна, якого підозрюють у причетності до нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк

Факт екстрадиції підтверджує пресслужба Офісу Генпрокурора, передає Наразі.Медіа.

У середу, 11 березня 2020 року, Апеляційний суд міста Бургас (Республіка Болгарія) залишив у силі рішення суду першої інстанції про видачу в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності особи, яка підозрюється у причетності до нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк. Таким чином, компетентними органами Республіки Болгарія задоволено… запит Офісу Генерального прокурора про екстрадицію вказаної особи”, — йдеться в повідомленні ОГП.

Зазначається, що “після фактичної передачі підозрюваного українським правоохоронним органам будуть проведені необхідні процесуальні дії для якнайшвидшого розслідування вчиненого злочину та передачі до суду обвинувальних актів стосовно його учасників“.

У лютому Бургаський окружний суд у Болгарії дозволив екстрадицію громадянина України Олексія Левіна і розпорядився передати його компетентним органам України. Апеляційний суд підтвердив це рішення.

У Болгарії 24 січня було затримано Олексія Москаленка (Левіна). Він знаходиться у розшуку за підозрою у причетності до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

Документи, необхідні для екстрадиції, були передані правоохоронним органам Болгарії особисто заступником Генерального прокурора Віктором Трепаком ще 24 січня 2020 року.

Раніше повідомлялося, що причетний до нападу на Гандзюк змінив зовнішність, але його видали відбитки пальців.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин