Кива привітав Путіна з днем народження (ВІДЕО)

7.10.2022 в 16:56 Політика

Нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива привітав президента Росії Володимира Путіна з днем ​​народження та назвав його “великим правителем”

Про це йдеться на Telegram-каналі депутата.

На відео-ролику, розміщеному в соціальній мережі, Кива бажає лідеру держави-агресора “здоров’я, сил і Божого благословення”, а також цитує персонажа “Зоряних воєн” майстра Йоду. Запис, йомовірно, зроблено в коридорах Верховної Ради.

“Сьогодні я хочу привітати лідера, дійсно лідера, своєї нації і дружнього нам народу Володимира Володимировича Путіна … Ви дійсно та людина, яка повернули своїй країні і своєму народові колишню велич і повагу в усьому світі. Ви та людина, яка пишете нову історію слов’янського світу і єдності. Ви захищаєте мораль, віру. Ви той, чиє ім’я записано в історію людства, як ім’я великого правителя. Нехай прибуде з вами сила” - йдеться в повідомленні.

Росія 8 рік здійснює гібридну військову агресію проти України: незаконно окупувала частину України — Кримський півострів — і підтримує незаконні збройні формування на Донбасі. При цьому країна, керована президентом Володимиром Путіним, не визнає незаконність своїх дій.

Раніше повідомлялося, що Кива додав до дисертації підроблені довідки та збрехав про конференції.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин