Кулеба відреагував на заяви Кремля про намір просувати “русский мир” в Україні

9.2.2023 в 17:47 Політика

Російська Федерація не зможе просунути “русский мир” в Україні засобами м’якої сили, як і не змогла зробити це танками, адже українці всіма мовами захищають своє право на різноманіття та свободу

Про це у вівторок, 9 лютого, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у твіттері.

“Росія не змогла просунути “русский мир” в Україні танками. І м’якою силою не зможе. “Русский мир” – це одноманітність, у якій немає нікого, крім росіян. Український Світ – це різноманіття і свобода бути собою. Тому його захищають україномовні, російськомовні та всі інші українці”, – написав дипломат.

Таким чином глава українського МЗС відповів на заяви Кремля про те, що “російськомовні мешканці України є частиною “русского мира”.

Прессекретар президента РФ Дмитрові Пєскову напередодні сказав, що “Росія буде просувати ідеї “русского мира” за допомогою “м’якої сили”.

“В Україні мешкає багато росіян та російськомовних. Вони належать до “русского мира”. Культурний, історичний зв’язки, спільне коріння відкидати було би великою дурницею. Ми знаємо, що така лінія на заперечення цієї спільності є в Україні, але нам це не подобається”, – заявив Пєсков і додав, захист і підтримка цього “світу” є пріоритетною для РФ.

“Росія буде просувати ідеї “русского мира” в Україні шляхом  м’якої сили. Ніколи не використовуватимуться такі методи, які би суперечили міжнародному праву”, – зазначив речник.

Раніше повідомлялося, що Кремль відреагував на санкції проти каналів Медведчука.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин