Криптовалюта: як українські чиновники робили нові офшори

26.10.2022 в 17:02 Політика

За даними сервісу OpenDataBot, який спеціалізується на аналізі відкритих реєстрів українські політики задекларували 75 млрд грн у криптовалюті

Про це на сайті НАРАЗІ.МЕДІА.

Найчастіше можновладці обирали для інвестицій Bitcoin (BTC) або Ethereum (ETH), це пояснюється популярністю та великою вартістю цих валют на ринку.

П’яте місце займає Кривошея Володимир Валентинович, голова Одеської обласної ради VII скликання. Сума біткоїн-рахунку складає 3493 BTC або ж 219 млн дол.

Четверте місце за головою Одеської обласної ради VII скликання Урбанський Анатолій Ігорьович,зі своїм статком 4256 BTC або 267 млн дол.

Третє місце у заступника голови Одеської обласної ради Урбанський Олександр Ігорьович. На його рахунку 5328 BTC або 336 млн доларів.

Друге місце посідає перший секретар Посольства України у В’єтнамі Ленський Петро Сергійович. На його рахунку є 6528 BTC, тобто понад 400 млн дол.

На першому місці - депутат Дніпровської Міської Ради Мішалов В’ячеслав Дмитрович. На його рахунку 18000 BTC (у доларовому еквіваленті більш ніж 1 млрд доларів).

База даних компанії “Opendatabot

Інвестиція в криптовалюту є популярною не тільки серед американських мільярдерів, але й серед українських політиків. Але на відміну від наших можновладців, американські багатії можуть пояснити походження власних статків.

Раніше повідомлялося, що у Сальвадорі почали майнити криптовалюту на енергії вулканів.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин