Колишній ватажок “Ізоляції” зізнався в жорстоких катуваннях в’язнів

12.11.2022 в 17:10 Суспільство

Служба безпеки оприлюднила свідчення затриманого терориста “Палича” щодо катувань працівниками незаконної в’язниці “Ізоляція” в Донецьку

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Служба безпеки опублікувала окремі елементи свідчень колишнього бойовика терористичної організації «ДНР», який очолював незаконну в’язницю «Ізоляція», що знаходиться на тимчасово окупованій території Донецької області“, - ідеться в повідомленні.

Як розповів учасник терористичного угруповання, його роботою було “видобування правдивої інформації” із утримуваних. Під час катувань українських в’язнів завжди були присутні слідкувачі з ФСБ та МГБ Росії, начальник (сам Палич) та “лікар”, який мав слідкувати, щоб людина не померла.

Серед методів катувань бойовик згадав “тапік” - коли до ноги людини прив’язують телефонний апарат чи до геніталій, як це робив “лікар” “Ізоляції”.

Окрім цього, терористи травмували та змушували людей стояти на ногах добу, не ходити до туалету, не їсти, не пити тощо.

“Палич” також розповів про катування з боку співробітників ФСБ та підготовку “Ізоляцією” терактів проти українських спецпризначенців.

Нагадуємо, що зловмисника затримали у межах раніше відкритого кримінального провадження за 4 статтями ККУ: ст. 149 (торгівля людьми), ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни).

Як повідомлялося раніше, СБУ затримала бойовика, який керував в’язницею “Ізоляція”.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин