Колишні співробітники каналів Медведчука стали власниками львівського медіахолдингу “Перший незалежний”

25.2.2023 в 17:03 · 36Переглядів Суспільство

Колишні співробітники проросійських телеканалів, що потрапили під санкції Ради нацбезпеки та оборони України, стали власниками львівського каналу “Перший незалежний”

Про це свідчить інформація з Єдиного державного реєстру.

24 лютого змінився власник каналу. Ним стало товариство з обмеженою відповідальністю “Медіахолдинг новини”. ТОВ 18 лютого зареєстрували 100 працівників каналів Медведчука.

Саме про нього нещодавно писав міністр культури Олександр Ткаченко, зазначивши, що “Медведчук і Ко шукають юридичні способи, аби знову запустити трансляцію кремлівської пропаганди в наш інформаційний простір”.

Згідно з Єдиним державним реєстром, розмір внеску до статутного фонду каналу становить 375 тисяч гривень, хоча статутний капітал “Медіахолдинг новини” — 100 гривень.

Як повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на власні джерела, новий канал колишніх співробітників ZIK, NewsOne та “112 Україна” на базі “Першого незалежного” планують запустити у квітні 2021 року.

Також джерела надали виданню макети реклами нового каналу за участю співробітників заблокованих каналів — ведучих Анастасії Дайнод та Надії Сасс.

Раніше повідомлялося, що у мережу виклали розмову Медведчука із Сурковим.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин