Кличко відповів на пропозицію “Укравтодору” щодо Подільського мосту

26.2.2023 в 17:11 Суспільство

Передача Подільсько-Воскресенського мостового переходу на баланс “Укравтодору” відтермінує його добудову через низку бюрократичних процедур, передбачених законом

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

Він зазначив, що роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають і вийшли на фінальну стадію добудови. Мовляв, терміни робіт дещо зсунулися через пандемію, що спричинила й економічну кризу, і проблеми з логістикою.

Також, зі слів Кличка, внесли “корективи” та протести мешканців Русанівських садів. Однак він обіцяє, що міст все ж добудують, бо “кияни вже давно чекають на нього”.

“”Укравтодору” як державній структурі варто не займатися маніпуляціями й публічними заявами, а взяти й нарешті добудувати та ввести в експлуатацію хоча б Дарницький міст2, — написав столичний мер.

Він нагадує, що з 2004 року Дарницький міст стоїть недобудованим і не введеним в експлуатацію. Водночас по ньому їздять авто та ходять тисячі людей щодня. З його слів, місто, згідно з законом, не має права проводити там роботи, оскільки міст перебуває на балансі “Укрзалізниці”.

“Відомство вже кілька років, попри всі звернення столичної влади, не передає міст на баланс Києва. Тому, значить, його повинна добудувати держава”, — додав Кличко.

Раніше повідомлялося, що активісти гальмують будівництво Подільського мосту.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин