Кличко: підвищення вартості проїзду — вимушений крок

17.11.2022 в 11:28 Суспільство

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що майбутнє підвищення вартості проїзду в громадському транспорті - це вимушений крок

Про це повідомляє пресслужба мера із посиланням на етер телеканалу “Прямий”.

Кличко зазначив, що вартість електроенергії, пального, витратних матеріалів суттєво зросла. Також треба платити зарплатню транспортникам, ремонтувати та обслуговувати рухомий склад та купувати новий громадський транспорт.

Ціна на проїзд давно не відповідає його собівартості. Але, ми робимо все, щоб кияни могли з комфортом пересуватися містом. Для мешканців столиці проїзд коштуватиме 12 гривень за наявності «картки киянина». Для пасажирів, які користуються проїзними квитками, ціна однієї поїздки складатиме 14 гривень 20 копійок. Якщо ж людина приїхала з іншого міста і хоче купити разову поїздку або всього кілька, – то їй проїзд коштуватиме 20 гривень“, – сказав мер.

Ми розуміємо, що це – непопулярне рішення. Всі інші великі міста ухвалили і запровадили його раніше. Бо в сьогоднішніх умовах наш транспорт є дотаційним. І ми не підвищували вартість проїзду скільки могли», – додав Віталій Кличко.

Він також наголосив, що місто зберігає пільги на проїзд для всіх соціально-вразливих категорій населення. Хоча держава й не компенсує ці витрати міському бюджету.

Читайте також: 1000 грн кожному вакцинованому: як, коли й навіщо

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин