Харків’янин 22 роки створював макет храму із сірників, бісеру та золота

19.2.2023 в 17:41 Суспільство

Житель Харкова Володимир Гуськов за 22 роки зробив унікальний макет храму — із сірників, бісеру та золота

Про це повідомила керівниця реєстру Лана Вєтрова.

Його зареєстрували до Національного реєстру рекордів України.

За її словами, це технічно складна робота. Макет храму заввишки 107 см, оздоблений він не лише ззовні, а має внутрішній інтер’єр з іконами та підсвіткою. Усі двері та вікна рухомі, двоярусний іконостас, є макет органу, з якого звучить органна музика, підлога викладена з бісеру з різним малюнком.

“Крім сірників, майстер у своїй роботі використав ще 53 матеріали — бісер, стрази, ґудзики, скляні кулі, ланцюжки, гребінці, фольгу, сусальне золото, мідні дзвіночки, металеві хрестики, дзеркала, річні камінчики, трикотажну фурнітуру і ще багато всього”, — розповіла вона.

Керівниця Національного реєстру розповіла, що розбірна конструкція складається з трьох модулів: два поверхи та центральний купол. А ще її здивувало використання звичайної чайної заварки для створення території довкола храму.

“Це — найбільш знаменитий макет храму, його зображення є на обкладинках видань різними мовами світу. Утім, зважаючи на цінність ручної роботи, мандрує виставками лише фотографія цього унікального храму”, — додала Вєтрова.

Вона розповіла нам, що рекордсменом Володимир Гуськов став через кількість використаних матеріалів у своїй роботі. Там нарахували 53 різних матеріали.

Раніше повідомлялося, що український хакер зламував дані банків в 11 країнах.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин