Гурт Coldplay буде витягувати електрику для концертів зі стрибаючих фанатів

15.10.2022 в 16:01 Суспільство

Британська рок-група Coldplay анонсувала “екофрендлі” концертний тур на підтримку нового альбому

Як повідомляється на сайті музикантів, вуглецевий слід від їх виступів зменшиться на 50% в порівнянні з виступами у 2016-2017 роках.

Щоб досягти заявлених цілей, Coldplay буде використовувати на своїх шоу енергію з відновлюваних джерел — в тому числі з власних фізичних зусиль фанатів. На танцмайданчику встановлять кінетичне покриття, яке буде перетворювати зіткнення з плиткою в енергію.

“Знаєте, іноді фронтмен групи кричить на концерті:” Нам потрібно, щоб ви стрибали! “? У нашому випадку це буде дійсно потрібно, тому що якщо люди не будуть цього робити, просто-напросто вимкнеться світло”, - сказав кореспонденту “Бі-Бі-Сі” вокаліст Colplay Кріс Мартін.

Також електроніку музикантів будуть живити: сонячні батареї, встановлені на стадіонах, генератори, що працюють на екологічно чистому паливі з рослинної олії й батареї від машин BMW i3.

Сцени для групи побудують з комбінації легких, низьковуглецевих і повторно використовуваних матеріалів — на кшталт бамбука.. Атрибути по типу браслетів та конфетті будуть зроблені з біорозкладаних пластику й паперу.

Усвідомленими будуть навіть походи в туалет — на концертах встановлять унітази з низьким рівнем змиву, щоб не витрачати даремно воду.

Маршрут музиканти побудують так, щоб при можливості уникати авіаперельотів. Проте їх доведеться здійснювати: для таких випадків група буде літати регулярними рейсами або замовляти чартер (але заправляти літак біопаливом).

Раніше повідомлялося, що на померлих реперів Lil Peep та XXXTentacion подали в суд через плагіат.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин