COVID-госпіталізацій більше норми у 21 регіоні, “червоні” зони оновили

29.3.2023 в 12:40 Суспільство

Рівень не перевищено лише у 4 областях.

У 21 регіоні України станом на 29 березня перевищено показник госпіталізацій хворих через COVID-19, повідормляє Наразі.Медіа.

Першоджерело: Міністерство охорони здоров’я.

При цьому 10 областей та Київ перебувають у “червоній” зоні за поширенням коронавірусу, за добу сюди потрапила Чернігівщина. 

Показник рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення перевищено у: місті Київ, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Не перевищено рівень лише у чотирьох областях.

За добу рівень госпіталізацій став вищим у понад половині — 11 — регіонів “небезпечної” зони по COVID-госпіталізаціях — Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській областях.

Найвищий цей показник у Вінницькій (120,7), Житомирській (119,0) та Хмельницькій (113,4) областях.

Поділ на зони за рівнем епідемічної небезпеки щодо поширення COVID-19 станом на 29 березня, зважаючи на показники, виглядає так:

  • “жовта” — один регіон: Херсонська область.
  • “помаранчева” — 13 регіонів: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівенська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області.
  • “червона” — 11 регіонів: місто Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська області.

За добу у перелік “червоних” зон увійшла Чернігівщина.

До слова, вона вже була у “червоній” зоні - неповну добу, у суботу. Тоді МОЗ двічі за день оновив зонування. При цьому після першого разу більшість регіонів були у “червоній” зоні, що раніше називали умовою для запровадження локдауну. 

Щодо АР Крим та міста Севастополя дані відсутні.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин