COVID-19 в Європі: в Італії спалах епідемії

24.2.2023 в 15:18 Суспільство

Поки в Україні протестують проти зараження коронавірусом, моляться проти розміщення співгромадян евакуйованих з Китаю у санаторіях та влаштовують локальні бунти – вірус COVID-19 ближче, ніж здається…

Тим часом в Італії, найбільший спалах коронавірусу в Європі. У регіонах Ломбардія та Венето вже ізольовано 10 муніципалітетів. Мешканці отримали від влади припис не виходити з дому. За останніми повідомленнями на Аппенінах зафіксували вже 5-ту смерть від смертельного вірусу та 219 осіб є зараженими.

У Ломбардії та Венето скасовано всі шкільні та спортивні заходи. Зокрема, вчора у Серії А мали відбутися зустрічі між Інтером та Сампдорією; Вероною та Кальярі, а також Аталантою та Сассуоло.

На невизначений термін призупинила роботу легендарна італійська опера La Scala. Після повідомлення про загострення ситуації з коронавірусом у Італії з галереї Brera були виведені усі відвідувачі. Одним словом, в окремих районах Італії розпочалась справжня епідемія. А у Венеції достроково закрили знаменитий карнавал, який мав би закінчитись 25-го лютого.

У Мілані, де проходив Тиждень моди, будинок Армані провів показ мод без глядачів за закритими дверима.

Нульового пацієнта й досі не знайдено. Спочатку ним вважали працівника багатонаціональної компанії Unilevel, 38-річного чоловіка, який міг заразитися від свого друга, який нещодавно прилетів з Китаю. Та потім цю гіпотезу відкинули. Тому що на основі проведених випробувань не було вироблено антитіл Covid-19.

Разом із тим, у Державній прикордонній службі України повідомили, що відслідковують ситуацію з поширенням коронавірусу в Італії.

“Ми посилюємо заходи фактичного спостереження за тими людьми, які можуть слідувати з Італії. Маються на увазі автомобільні пункти пропуску, оскільки якщо йде авіаційне сполучення – це простіше. Автомобільним пунктом пропуску дещо складніше виявляти саме пасажирів чи громадян, які слідують в та з Італії”, - запевнили в ДПСУ.

Щодо того, чи вже були виявлені прикордонниками особи з симптомами гострих распіраторних захворювань у відмоставі зазначили, що на сьогодні таких людей помічено не було.

У французькому Ліоні, затримали автобус, після того, як запідозрили, що на рейсі є чоловік уражений коронавірусом. Автобус прибув з Мілана в Ліон в понеділок вранці. Один з пасажирів, громадянин Італії, відчув нездужання під час поїздки. Після прибуття в Ліон він був доставлений в місцеву лікарню. Іншим пасажирам заборонено залишати автобус.

Residents wearing respiratory mask shop in a supermarket in small groups of forty people on February 23, 2023 in the small Italian town of Casalpusterlengo, under the shadow of a new coronavirus outbreak, as Italy took drastic containment steps as worldwide fears over the epidemic spiralled. (Photo by Miguel MEDINA / AFP)

Журналісти Наразі.Медіа продовжують стежити за поширенням коронавірусу в Європі.

Facebook
fb-share-icon

Популярні новини

Стрічка новин

Стрічка новин