Чоловіка, який стріляв у Софіївській Борщагівці, узяли під варту
23.11.2022 в 13:03
Суспільство
Київська прокуратура обрала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою чоловіку, який стріляв у подружжя в передмісті столиці
Про це повідомила Київська обласна прокуратура.
“За клопотанням Києво-Святошинської окружної прокуратури судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою чоловіку, який підозрюється у хуліганстві, вчиненому із застосуванням вогнепальної зброї (ч. 4 ст. 296 КК України)“, - ідеться в повідомленні.
Подія сталася 12 жовтня в с. Софіївська Борщагівка. Встановили, що подружжя вийшло з під’їзду та підійшло до припаркованого поруч автомобіля. У цей час повз проходив чоловік, одягнений в камуфляжну форму з закритим обличчям, який дістав пістолет, здійснив декілька пострілів у їхній бік і втік. Унаслідок потерпілий отримав вогнепальні поранення.
“Правоохоронці встановили особу, що стріляла у бік подружжя. Це 47-річний мешканець Запорізької області“, - додають у прокуратурі.
Як повідомлялося раніше, у Києві чоловік в камуфляжі стріляв по водію припаркованого авто.