Байден відповів, чому досі немає санкцій проти “Північного потоку-2”

16.4.2023 в 11:00 Політика

Президент США Джо Байден у четвер підтвердив свою опозицію  газопроводу “Північний потік-2”

Про це повідомляє кореспондент “Європейської правди“.

На запитання, чому до останніх санкцій Вашингтона не були включені санкції проти суперечливого газопроводу, Байден відповів, що це “складна проблема”.

“Північний потік - 2” - складна проблема, з якою зіштовхуються наші союзники в Європі. Я був проти “Північного потоку-2″ протягом довгого часу, з самого початку, коли я був ще - коли я ще не був на посаді (президента)… - до того, як я залишив посаду віцепрезидента. Але це все ще актуальна проблема”, - сказав президент США.

Байден зіштовхується з тиском в Конгресі, особливо з боку республіканців, щоб не допустити завершення будівництва трубопроводу, який побудований приблизно на 95%.

За даними Politico, Міністерство юстиції США в минулому місяці дало  “зелене світло” санкціям проти Nord Stream 2 AG, компанії, що відповідає за планування, будівництво і майбутню експлуатацію трубопроводу, але після внутрішніх обговорень запровадження санкцій було скасовано.

Високопоставлений чиновник повідомив сайту, що адміністрація прагне відновити відносини між Вашингтоном та Берліном після того, як вони погіршилися при колишньому президенті Дональді Трампі.

Раніше повідомлялося, що Байден залишить посла США в РФ, якого призначив Трамп.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин