Авакову показали, як діятиме КОРД у разі висадки ворожого десанту

19.4.2023 в 17:51 Армія

На рівні Кабміну та РНБО будуть прийняті рішення щодо матеріального та військово-технічного забезпечення підрозділів

Про це заявив міністр внутрінніх справ Арсен Аваков під час інспекції підрозділів МВС на лінії зіткнення, цитує Укрінформ.

Під час інспекції міністру продемонстрували дії спецпідрозділу КОРД у разі захоплення берегової споруди – її штурм та захоплення зловмисників шляхом десантування з води.

“Сьогодні ми подивились на взаємодію і озброєння підрозділів, починаючи з полку «Азов», а також подивимось на роботу берегових служб системи МВС, оскільки узбережжя Азовського моря для нас пріоритетний напрям з точки зору контролю країни та відсічі у випадку агресії та висадки ворожого десанту на територію України”, - сказав Аваков.

За словами міністра, готовність підрозділів кардинально відрізняється від тієї, яка була у 2014 році, і з точки зору оснащення, і з точки зору бойового досвіду, і з точки зору ментальної готовності.

“В ході перевірки ми виявили необхідність ряду адміністративних рішень з точки зору забезпечення, як матеріального, так і військово-технічного. Такі рішення ми приймемо на рівні Кабінету Міністрів та РНБО і будемо на 100% готові до виконання завдань. Починаючи з 2014 року ми готуємось до наступу. Ми розраховуємо, що готовність вбереже нашу землю і наших солдат. Також розраховуємо, що у світової спільноти вистачить вміння та розуму втримати агресора від різких дій”, - заявив він.

Аваков наголосив, що всі підрозділи готові до виконання поставлених перед ними завдань.

“Національна гвардія, поліцейські сили, прикордонники та навіть рятувальники, які значною мірою готові до ліквідації наслідків у зонах конфлікту, демонструють високий рівень підготовки. І хочу, щоб агресор зрозумів: напад на Україну не буде легкою прогулянкою, це будуть величезні втрати для того, хто вирішить зайти на нашу землю без нашої згоди”, - сказав Аваков.

Раніше повідомлялося, що Аваков назвав Росію скаженою собакою.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин