Альфа PVP, канабіс, екстазі: поліція вилучила наркотики у молодих запоріжанок (ФОТО)

21.1.2023 в 16:12 · 21Переглядів Різне

Загальна вартість вилучених психотропів складає близько 7 млн грн.

Працівники Управління боротьби з наркозлочинністю у Запорізькій області Департаменту боротьби з наркозлочинністю вилучили у двох мешканок Запорізької області накротичні засоби сумою на понад 7 млн грн., повідомляє пресслужба НПУ.

Розповсюдженням “Альфа PVP”, канабісу та пігулок екстазі займалися дві подруги віком 16 та 18 років. Вони отримували заборонений товар через пошту, фасували в орендованій квартирі та надсилали клієнтам до інших областей України.

Дилерки працювали на Телеграм-канал. Для реалізації товару, з метою конспірації, зловмисниці використовували вигадані анкетні дані.

Одну зі зловмисниць поліцейські затримали, коли вона отримала чергову посилку із забороненими речовинами. У неї вилучили два пакети з “Альфа PVP” загальною вагою близько кілограма.

Окрім того, правоохоронці провели обшук у квартирі, яку вони орендували та організували під фасувальний цех. У результаті вилучено понад тисячу сліп-пакетів різних об’ємів з розфасованими наркотиками та психотропами вагою понад шість кілограмів, пігулки екстазі, а також мобільні телефони, фасувальні матеріали з логотипом “крамниці” та електронні ваги.

Сума вилученого за цінами “чорного” ринку становить понад сім мільйонів гривень.

Нагадаємо, днями на Київщині копи викрили масштабну нарколабораторію.

Facebook
fb-share-icon

Стрічка новин

Стрічка новин